Sık Sorulan Sorular
Buradasınız: Anasayfa / Sık Sorulan Sorular
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından en çok sorulanları aşağıdaki sorular içinde bulabilirsiniz
Her yıl ödeme yapmam gerekir mi?
Tüm yazılımlarımız web site adınıza lisanslı olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.
Ücretsiz kurulum yapıyor musunuz?
Elbette yapıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken, destek sistemimiz üzerinden hosting bilgileriniz ile birlikte kurulum talebi iletmenizdir.
İstediğim kadar alan adında web sitemi kullanabilir miyim?
Scriptlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.
Daha sonra lisans değişikliği yapabilir miyim?
Aynı firmaya ait ilk alınan lisans .com uzantı ya alınmış ise, firma daha sonra aynı domainin .com.tr uzantısına geçmek istediğinde süre gözetmeksizin değiştirilir. Diğer türlü lisans değişimi ücretsiz olarak yapılmayacaktır.
Kendi hostumda barındırabilir miyim?
Evet barındırabilirsiniz. Ancak, sunucunuzda "Güncel IonCube" bileşeninin kurulu olması gereklidir. Ayrıca yazılımlarımız en düşük PHP 5.6 sürümü ile çalışmaktadır. Tüm özelliklere sahip, full performans ve profesyonel hosting paketlerimizden birini seçerek de hizmet alabilirsiniz.
Satın aldığım siteyi ne kadar zamanda kurabilirsiniz?
Sipariş yoğunluğuna göre 30 dk. ile 2 saat arasında siparişinizi ilgili mail adresinize gönderiyoruz. Kurulum talep etmeniz halinde yine yoğunluğa bağlı en geç 6 saat içerinde bu işlemi gerçekleştiriyoruz.
Ek modül ve düzenlemeler yapar mısınız?
Özel istek ve taleplerinizi ek ücret karşılığı yapmaktayız.
Geri iade imkanım var mı?
Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.